O nas

Jesteśmy krótkofalowcami. W eterze możecie nas usłyszeć pod znakiem wywoławczym SP2YWL.  Interesujemy się  różnego rodzaju zawodami radioamatorskimi, konstrukcjami antenowymi i nawiązywaniem dalekich łączności. Czytaj więcej ...

Dziesięciolecie sekcji krótkofalowców

Kategoria: Wiadomości Opublikowano: środa, 01 kwiecień 2015 Zespół SP2YWL

HF10GALEON - specjalny znak na 10-lecie istnienia. Sekcja Krótkofalowców „Galeon” przy Miejskim Klubie Sportowym Władysławowo powstała na początku 2005 roku, a w eterze było nas słychać pod znakiem SP2YWL od 14 kwietnia. 

Dla upamiętnienia tego faktu w 10-tą rocznicę powstania sekcji postanowiliśmy zorganizować akcję dyplomową. W tym czasie będziemy pracowali pod znakiem okolicznościowym HF10GALEON.

W dniach od 19.04 do 08.05.2015 istnieje możliwość zdobycia dyplomu okolicznościowego za łączności przeprowadzone ze stacjami członków klubu: DL5SP, DO1MI, SP2ASJ, SP2EBG, SP2FEY, SP2FWC, SP2GEK, SP2GKS, SP2GPU, SP2HMT, SP2IST, SP2TQI, SQ2FOX, SQ2GXO, SQ2HEB, SQ2IHP, SQ2NIJ, SQ2OFS, SQ2PPE, SQ2PRU, SQ2SIT, SQ2SIQ, SQ2TAL, które przyznają za łączność 10 pkt. do dyplomu. W eterze będzie też słyszalna stacja klubowa pod znakiem HF10GALEON, która za łączność przyznaje aż 50 pkt..

Warunkiem uzyskania dyplomu jest przeprowadzenie łączności dowolną emisją na pasmach 3,5 / 7 MHz we wskazanym wcześniej terminie i zebranie 100 pkt. za łączności z wymienionymi wyżej stacjami, w tym obowiązkowo należy przeprowadzić łączność ze stacją HF10GALEON. Do dyplomu zalicza się tylko jedną łączność z daną stacją.

Dyplom wydawany podczas akcji HF10GALEON
Dyplom za udział w akcji z okazji 10-lecia istnienia sekcji


W przypadku spełnienia warunków uzyskania dyplomu, zgłoszenie należy wysłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Miejski Klub Sportowy Władysławowo, sekcja krótkofalowców „GALEON”, PO BOX 25, 84-120 Władysławowo.
Do usłyszenia!

Zespół  SP2YWL

 

Odsłony: 3101

Nasze karty QSL