O nas

Jesteśmy krótkofalowcami. W eterze możecie nas usłyszeć pod znakiem wywoławczym SP2YWL.  Interesujemy się  różnego rodzaju zawodami radioamatorskimi, konstrukcjami antenowymi i nawiązywaniem dalekich łączności. Czytaj więcej ...

Wyniki Zawodów IARU HF 2017

Kategoria: Wiadomości Opublikowano: środa, 07 luty 2018 Zespół SP2YWL

W drugi pełen weekend lipca (8-9) 2017 roku wystartowaliśmy w  Mistrzostwach Świata IARU HF. Operatorem był Janek SP2FWC i Mietek SP2IST. Wystartowaliśmy w kategorii Multi Operator Single Transmitter High Power. Zawody zakończyliśmy wynikiem 1485 łączności i zajęliśmy 3 miejsce w Polsce.

W tych zawodach udział biorą stacje z całego świata, w 2017 roku zanotowano udział krótkofalowców ze 134 krajów (podmiotów DXCC) a łącznie wpłynęło ponad 4000 logów od stacji pracujących w zawodach. Nasz team uplasował się na 3 pozycji wśród stacji z Polski, na 14 pozycji wśród stacji z Europy i 27 pozycji wśród stacji z całego świata w kategorii stacji z wieloma operatorami, pracujących emisją foniczną i telegraficzną łącznie zdobywając 1 254 275 punktów za przeprowadzenie 1485 łączności z krótkofalowcami z całego świata.


Operator Mietek SP2IST i Jan SP2FWC

Kolegom z klubu gratulujemy wyniku! Pełna lista stacji i wyników dostępna jest na stronie organizatora www.arrl.org

Do usłyszenia w kolejnych zawodach z cyklu IARU HF World Championships!

Zespół  SP2YWL

 

Odsłony: 4122

Nasze karty QSL